poptej_bydleni

Konec složitého hledání nemovitostí. Prostě si zadejte poptávku zdarma

Hledáte byt, dům, pozemek, či jinou nemovitost? Ale už vás nebaví trávit každý den spousty hodin na internetu a procházet realitní portály neustále dokola? Jste otráveni pořád stejnou nabídkou nemovitostí? Víte, že najít vysněnou nemovitost trvá i 12 měsíců? Často se na mě obrací zoufalí lidé, že už je to nebaví, pořád sedět u počítače a prohlížet nabídku realitních portálů. Když už je nemovitost zaujme, kontaktují majitele, aby získali podrobnější informace, ale místo informací se často dozví, že nabídka již není aktuální. Poznáváte se?

Ušetřím vám spousty času

Tyhle všechny poznatky mě vedli k jedinému- jak vám ušetřit čas a pomoci najít vysněnou nemovitost? Několik týdnů jsem si nad tím lámal hlavu a nakonec se dohodnul s kamarádem na spolupráci a vytvořili jsme revoluční projekt, který jsme nazvali PoptejBydlení.cz. Myšlenka projektu byla jasná- ušetřit vám čas.

Petr-Ejem_01

Zadejte si nemovitost podle svých představ

Již nemusíte procházet obrovské množství inzerátů. Na webu PoptejBydlení.cz jednoduše zadáte svou poptávku, tedy nemovitost jakou hledáte ke koupi, či k pronájmu. Mezi ty hlavní požadavky patří:

  • Lokalita
  • Dispozice nemovitosti
  • Užitná plocha nemovitosti
  • Cena

Samozřejmě můžete blíže specifikovat svoji vysněnou nemovitost, abyste dostávali ty nejpřesnější nabídky podle vašich představ.

Následně už jen čekáte, až se vám ozve konkrétní majitel nemovitosti, nebo konkrétní realitní makléř, kteří vám nabídnou nemovitosti podle vašich zadaných kritérií.

Revoluce v hledání nemovitostí

Dlouho jsem řešil otázku, proč to musí být právě zájemci, tedy platící lidé, kdo musí trávit hodiny a hodiny hledáním toho, co chtějí. Opačný přístup, se kterým v projektu PoptejBydleni.cz přicházíme, nám přijde logičtější i efektivnější. A hlavně, zadání poptávky je pro vás ZDARMA.

Pro majitele nemovitostí, realitní kanceláře a samotné makléře

Jak by se vám líbilo nabídnout vaší nemovitost ihned několika vážným zájemcům? Poptejbydlení.cz je databáze aktivních zájemců o konkrétní nemovitosti. Ať už jste majitel, nebo realitní makléř, jednoduše zadáte kritéria vaší nemovitosti a zobrazí se vám seznam konkrétních zájemců, kterým můžete vaši nemovitost ihned nabídnout. Registrujte se a získejte zájemce o vaše nemovitosti.

Jako makléř můžete samozřejmě využívat portál i k zadávání poptávek pro své klienty a to zdarma.

Věřím, že náš portál PoptejBydlení.cz bude ku prospěchu a pomůže rychle spojit zájemce a majitele nemovitostí.


« Zpět na výpis článkůLíbil se vám článek?Jako 1. chci být informován o novém článku!

Další zajímavé články

Prodej nemovitosti na vlastní pěst- proč nedoporučuji

Prodám si to sám. Nepotřebuji realitku. Nebudu přece platit zbytečně provizi. Vždyť to jen dám na internet a je to. Kolikrát jsem tohle slyšel. Češi jsou národem, který si rád dělá...

40 000 Kč málem v nenávratnu za daň z převodu nemovitosti

Pár dní po platnosti nového občanského zákoníku jeden můj klient (kupující) měl podepisovat kupní smlouvu na byt. Prohlídka bytu již proběhla před svátky, pročetli jsme i připravenou...

5. díl KOUPĚ BYTU- Rezervační smlouva – kdy ji podepsat a čeho se vyvarovat

Rezervační smlouva je dokumentem, v rámci kterého máte jistotu, že nemovitost bude prodána skutečně vám. Zároveň je ale dokumentem, kterým se zavazujete k tomu, že i opravdu koupíte. Jakékoliv...

© 2015 Realitní poradce Prostějov - Petr Ejem

Kreativní agentura INOVATIV